MOQ: 1
Informacje szczegółowe
Orzecznictwo:
CE
Nr modelu:
DSP-120KW
Typ:
Indukcyjna maszyna grzewcza
Struktura:
Typ pionowy
Marka:
Siemensa
Aplikacja:
Platforma wiertnicza, elektrownia, rurociąg naftowy i gazowy
Moc:
120kw
Częstotliwość:
2,5-35 kHz
prąd wejściowy:
144-216A
Zakres napięcia roboczego:
380-460 V
Rozmiar:
548 mm * 747 mm * 847 mm
Waga:
155 kg
Moc pracy:
3*380 V/415 V/440 V/480 V 50-60 Hz
Układ chłodzenia:
Chłodzenie Ari
Temperatura ogrzewania:
Może być wysoka jak 788 ℃
Pakiet Transportowy:
DREWNIANE PUDEŁKO
Specyfikacja:
CE, SGS, ISO
Znak firmowy:
ORD
Pochodzenie:
Chiny
Kod HS:
Zdolność produkcyjna:
10 000 zestawów
Podkreślić:
Spawarka indukcyjna IGBT 120kw
Podgrzewacz rurociągów o średniej częstotliwości
Urządzenia grzewcze PWHT do zastosowań morskich
Opis produktu
Maszyna do podgrzewania wstępnego spawania indukcyjnego DSP-120KW IGBT PWHT dla rurociągów offshore
1. Opis produktu:
Moc
: 40 kW, 80 kW, 120 kW,
Częstotliwość: 2,4-35 kHz
Temperatura podgrzewania: może osiągnąć 788°C
Napięcie: 3-fazowe, 380-460 V, 50/60 Hz,
Odpowiedni rozmiar rury: średnica 200-2500 mm, grubość 25-120 mm,
System chłodzenia: chłodzenie powietrzem
Branże zastosowań: platformy morskie, elektrownie, budowa rurociągów naftowych i gazowych itp.
2. Zalety:
1 Ponad 20 lat doświadczenia, stabilna i dobra wydajność
2 Certyfikat CE
3 Typ cyfrowy
4 Ogrzewanie 8-stopniowe
System ogrzewania indukcyjnego chłodzony powietrzem stosowany w innych zastosowaniach:
2 Wsparcie w zakresie zapytań i konsultacji.
3 Wsparcie w testowaniu próbek.
4 Zwiedzanie naszej fabryki.
5. Serwis w trakcie sprzedaży:
1. Ścisła produkcja maszyny, zgodnie z odpowiednimi normami technicznymi.
3 Ścisła kontrola maszyny przed dostawą
4 Dostawa na czas.
6. Serwis pogwarancyjny:
1. Okres gwarancji: W ciągu 18 miesięcy od daty dostawy, 12 miesięcy od daty odbioru.
2 W ramach gwarancji wszystkie części są bezpłatne dla klienta, wszelkie usterki spowodowane nienaturalnymi przyczynami, wszelkie problemy z jakością, takie jak projekt, produkcja lub procedura, zapewnimy części zamienne po wykryciu usterek.